Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 18:28:56
Advert
Advert
 

Demirtaş’tan bisikletçilere tavsiye

Bisiklet sporunu hayatına adapte eden uzun yıllardır bisiklet kullanan Kadir Volkan Demirtaş, bisiklet sporunun insan sağlığı için önemine vurgu yaptı
Demirtaş’tan bisikletçilere tavsiye
Advert

Kadir Volkan Demirtaş  yaptığı açıklamada “Bisiklet kullanmak bir suç değil yaşam tarzı olmalı. Spora para vermek mantıksız geliyor. Sadece bir bisiklet sahibi olarak sağlığınızı ücretsiz sağlayabilirsiniz. Bisikletli yaşama terfi etmeniz kendinize yapacağınız en güzel iyiliktir. Bisiklet satın alırken de bilinçli satıcılarla hareket edin. Küçük bir trafik eğitimi de alın ve yollarda özgürce gezebildiğiniz kadar gezin. O zaman pedallayalım” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA