Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 07:00:38
Advert
 

Aydın: Gebze'ye yeni statlar kazandırılacak

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Gebze'ye yeni statlar kazandırılacağını açıkladı
Aydın: Gebze'ye yeni statlar kazandırılacak
Advert

 

 

YENİ STAT YAPILACAK

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, yaptığı açıklamada, Gebze'de Metin Oktay Stadı'nın yıkımına başlanmasıyla başkanlarla bir araya geldiklerini belirterek, alternatif stadın da yapılması için görüşmeler yaptıklarını kaydetti. Mevcut stadın ardından alternatifinin yapılmasını istediklerini ifade eden Aydın, "Burada gerekli ölçümleri biz yaptık. Belediye de bu ölçümleri yapacak. Bu alana resmi müsabaka oynanacak boyutlarda yeni bir stadın inşallah yeni sezona yetiştirilmesini hedefliyoruz” dedi.

 

PELİTLİ VE KİRAZPINAR

Murat Aydın açıklamassının devamında “Alternatif stadın haricinde inşallah kısa süre içerisinde Pelitli ve Kirazpınar bölgesinde de yeni statları Gebze'ye kazandıracağız. Ayrıca Darıca askeri kışla içerisinde de yeni bir stat çalışması olacak. Bizlere bu konuda destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, Başkan Vekilimiz Yaşar Çakmak ve Gebze Belediye Başkanımız Zinnur Büyükgöz'e teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA