Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 13:18:34
Advert
Advert
 

Dinçel ile yola devam

Kocaelispor yönetim kurulu yaptığı son toplantının ardından alınan önemli kararları açıkladı. Yeşil siyahlı yönetim kurulu Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ile yola devam kararı aldı
Dinçel ile yola devam
Advert

 

 

TRANFSER KOMİTESİ

Kocaelispor yönetim kurulu Başkan Hüseyin Üzülmez önderliğinde yaptığı son toplantının ardından alınan kararları yazılı açıklama ile duyurdu. Kocaelispor yönetim kurulunun aldığı kararlar ile ilgili yapılan açıklamada “2020/2021 Sezonunda yeniden Teknik Direktörlük görevi için Sn. Selahaddin Dinçel ve ekibi ile prensip anlaşması sağlanmıştır. 2020/2021 sezonu kadro yapılanması iç ve dış transfer görüşmeleri için Başkanvekili Sn. Bekir Halefler başkanlığında. Sn. İsmail Araç, Sn. Tümer Uslu, Sn. Yaşar Arslan ve Sn. Bahadır Taşer'den oluşan transfer komitesi oluşturulmuştur” ifadeleri kullanıldı.

 

YENİ BİR TEKNİK YAPI

Kocaelispor Kulübümüzün geleceğinin planlanması, şehrimizdeki profesyonel, amatör spor kulüpleri ve futbol okulları ile koordinasyonların sağlanması, yurtiçi futbolcu izlenmesi, taranması kısaca kulübümüzün geleceğinin özkaynakları ile planlanıp geliştirilmesi için geçmiş yıllarda kaptanlıklarımızı yapmış Sn. Zeki Kaya liderliğinde, Osman Çakır, Nuri Çolak ve Kamuran Akşar'dan oluşan bir teknik yapı kurulması kararı alınmıştır. Alınan kararların kulübümüz ve camiamız için hayırlı olması dileklerimiz ile kamuoyunun bilgilerine sunulur” ifadelerine yer verildi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA