Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 13:57:30
Advert
Advert
 

İYİ Parti, tüm bireysel beklentilerin üzerindedir

İYİ Parti, tüm bireysel beklentilerin üzerindedir
Advert

İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Cenk Erbil, iki meclis üyesinin partiden istifa etmesine göndermede bulunarak bir açıklama yaptı. İl Başkanı Şanbaz Yıldız’la birlikte oluğu fotoğrafı yayınlayan Erbil, şu ifadeleri kullandı: “Kuruluşunun üzerinden henüz 3 yıl bile geçmeyen İYİ Parti halkımızın umudu olup iktidara yürümektedir. Kentimizin dört bir yanında ilçe başkanlıklarımız tarafından kurulan üye katılım stantlarına halkımız akın etmektedir. İYİ Parti, üye sayısını en hızlı artıran siyasi partilerin başında gelmektedir.

 

HER ÜYE DEĞERLİ

Partimizin her üyesi, yönetimlerde ya da meclislere görev yapan her bir ferdi, elbette ki bizler için çok önemlidir. Fakat asıl önemli olan İYİ Parti’dir, İYİ Parti’nin kurumsal kimliğidir. Bu kimlik, tüm kişisel beklentilerin, bireysel ihtirasların üzerindedir. Bu yüzden, birkaç istifada kaybeden İYİ Parti değil, bireysel beklentilerini davasının önüne geçirenlerdir. Onlar şunu bilmelidir; giden bir kişinin yerine her gün onlarca kişi İYİ Parti’ye gelmektedir. Kısa sürede halkın gönlüne giren, tüm mağdurların sesi olan İYİ Parti, güçlenmeye, iktidar yolunda yürümeye devam edecektir.”  

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA