Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 06:44:10
Advert
 

Güney ile Çakmak, Tavşantepe’deydi

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Çakmak, yol yapım çalışmasının devam ettiği Tavşantepe Caddesi’nde sağanak yağıştan etkilenen esnafı ziyaret etti.
Güney ile Çakmak, Tavşantepe’deydi
Advert

ESNAFA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başknavekili Yaşar Çakmak, önceki gün Eseler Köyün’ndeki cami temel atma törenine katıldıktan sonra İzmit Tavşantepe Mahallesi Tavşantepe Caddesi’nde aşırı yağmur nedeniyle oluşan selden etkilenen ensafı ziyaret etti. İzmit Belediyesi’nin yol yenileme çalışmasının devam ettiği caddede dükkanlarına su ve çamur giren vatandaşların talepleri alındı. AK Parti İzmiy İlçe Başkanı Ali Güney, “Caddede bulunan bütün esnafımızı gezdik. Sorunlarını, isteklerini dinledik. Mahalle Muhtarımız, ilçe yöneticilerimiz ve meclis üyelerimiz de bizlere eşlik etti. Burada sadece su baskını olmamış. Yoldan kopan kaya ve taş parçaları da dükkanlara zarar vermiş. Vatandaşlarımızla sürekli iç içeyiz. Her konuda isteklerini yerine getirmek için varız. Burada aldığımız notlar çerçevesinde gerekli çalışmaları yaparak, ekipleri harekete geçireceğiz. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanvekilimiz de bizlere eşlik ettik. Kendisi de sürekli sahada, bizlerin ve vatandaşlarımızın yanında” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA