Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 07:45:57
Advert
 

Yeni üyelere parti rozetlerini takdim etti

CHP Kocaeli ailesine Körfez ilçeden katılan 4 yeni isme parti rozetlerini CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı takdim etti
Yeni üyelere parti rozetlerini takdim etti
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, partinin neferleri arasına Körfez ilçesinden katılan yeni üyelere rozetlerini takdim etti. CHP Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız ve ilçe yönetiminin ev sahipliğinde ilçe örgütü binasında gerçekleştirilen programa CHP Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak ve meclis üyeleri katıldı.

 

EMEKTARLARA TEŞEKKÜR

 

Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri arasına katılan Bülent Dörma, Emrah Çağdaş, Ferdi İnciel ve Barış Elmas’a parti rozetlerini Başkan Yıldızlı takdim etti. Her ilçede üye sayısının günden güne arttığını ifade eden Başkan Yıldızlı, “Ailemiz her geçen gün daha da büyüyor. Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında halkımızın çıkarları doğrultusunda yüreğini ortaya koyarak çalışan örgütümüzün tüm emektarlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni üyelerimizi de canı gönülden kutluyorum” diye konuştu.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA