Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 06:23:47
Advert
 

İYİ Parti'den meclis üyelerine sert açıklama

İYİ Parti Kocaeli İl yöneticisi Selman Gürpınar, yakın zaman önce İYİ Parti ve CHP’den AK Parti’ye geçen meclis üyeleri için çok sert bir açıklamada bulundu.
İYİ Parti'den meclis üyelerine sert açıklama
Advert

Serkan ÜLDEŞ- İYİ Parti kontenjanından Büyükşehir ve Darıca meclis üyesi olan Göknur Bektaş ile CHP’li meclis üyesi Cevat Yalçın’ın AK Parti rozeti takması kentte büyük bir ses getirdi. İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın yaptığı eleştiri açıklamasından sonra bir açıklamada İYİ Parti Derince eski ilçe başkanı ve şuan ki il yöneticisi Selman Gürpınar’dan geldi. Gürpınar, AK Parti’ye geçen meclis üyeleri için; “Sizin bu yaptığınız şerefsizliktir, namussuzluktur, sizin bu yaptığınız ahlaksızlıktır, sizin bu yaptığınız ihanettir. Bir dahaki seçimlerde hiçbir partiden hiçbir yere aday olamayacağınızı da anlamayacak kadar aptalsınız.” ifadelerine yer verdi.

 

 

NAMUSUNUZ VE ŞEREFİNİZ

 

Selman Gürpınar; “Sizin yerinize aday olmak isteyen onlarca ismin arasından teveccüh gösterilip tercih ediliyorsunuz, siz o makama gelin ve partiyi o makamda temsil edin diye binlerce insan emek, para ve zaman harcıyor. O makama geldikten sonra Kocaeli'de siyaset yapan onlarca üst düzey İyi partilinin içerisinde makamı kendi çıkarlarınız için kullanmayacağınıza, O makama sizi taşıyan partinin hedefleri doğrultusunda hareket edeceğinize dair namusunuz ve şerefiniz, Allah ve kitap üzerine yemin ediyorsunuz.” 

 

 

ŞEREFSİZLİK, NAMUSSUZLUK,  AHLAKSIZLIK

 

“O makama geldikten sonra şahsi tercihinizi çıkarlarınız doğrultusunda kullanıp bir gün dahi sizi oraya getiren partiniz adına hareket etmiyor ve CHP de kalmaya karar veriyorsunuz. Bu yetmezmiş gibi siyasi bir çatışma içinde olduğumuz Ak Parti ye geçip, sizi o makama getiren binlerce insana ihanet ediyorsunuz. Sizin bu yaptığınız şerefsizliktir, namussuzluktur, sizin bu yaptığınız ahlaksızlıktır, sizin bu yaptığınız ihanettir. Bir dahaki seçimlerde hiçbir partiden hiçbir yere aday olamayacağınızı da anlamayacak kadar aptalsınız. Kendine inananları kendi çıkarları için satan siyasetçiler gittikleri başka bir partide sadece kullanılır ve kenara atılırlar.”

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA