Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 07:12:35
Advert
 

Kocaeli için Bakan Kasapoğlu ile görüştüler

​AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, dün Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti, ilimizdeki spor yatırımları için destek sözü aldı
Kocaeli için Bakan Kasapoğlu ile görüştüler
Advert

AK Partili Kocaeli milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları, Ankara’daki temaslarını sürdürmeye devam ediyor. Son bir haftadır ilgili bakanlara bir dizi ziyaretlerde bulunan Kocaelili milletvekilleri, Kocaeli’ye yapılacak yatırımlardan projelere kadar birçok konunun üzerinde duruyor ve destek sözü alıyor. Kocaeli adına birlik içinde bakanlara konuk olan heyetin dünkü durağı Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu oldu.

 

4 MEVSİM SPOR

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, dün Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilimizdeki spor yatırımları hakkında istişarelerde bulundu. Sadece sanayi değil yılın her ayı yani 4 mevsim sporlarının yapıldığı Kocaeli’de spor adına önemli projeler konuşuldu. AK Partili heyet, destekleri için bakan Kasapoğlu’na teşekkür etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA