Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 18:43:59
Advert
Advert
 

Kullanımı tüm etkinliklerde yasaklandı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Sakarya'daki havai fişek faciasının ardından belediyenin hiçbir etkinliğinde havai fişek kullanmayacaklarını duyurdu.
Kullanımı tüm etkinliklerde yasaklandı
Advert

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Sakarya'da meydana gelen havai fişek faciasının ardından belediyenin hiçbir etkinliğinde havai fişek kullanmayacaklarını duyurdu.

 

Hürriyet yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

 

"Şehrimizin sınır komşusu Sakarya’da üst üste yaşanan facialar ve yitirdiğimiz insanlar için yüreğimiz yanıyor. Hem çevreye, hem de canlılara verdiği zararlar göz önünde bulundurulduğunda belediyemizin tüm etkinliklerinde havai fişek kullanımını yasaklıyor, #gerekyok diyoruz."

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA