Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 13:44:34
Advert
Advert
 

Yine ağaç devrildi

Kocaeli İzmit İlçesi Tren Garı mevkiinde geçtiğimiz Çarşamba günü devrilen bir ağacın 2 araca zarar vermesinin ardından, önceki gün de akşam saatlerinde İzmit yürüyüş yolu üzerinde bir ağaç park halindeki aracın üzerine devrildi.
Yine ağaç devrildi
Advert

Abbas ÇAKAR - Kocaeli’nde Çarşamba ve Perşembe günü yer yer etkili olan sağanak yağış ve şiddetli rüzgârlar sırasında,  Çarşamba günü İzmit Tren Garı mevkiinde bulunan bir ağaç devrilmesi sonucu, park halindeki 2 otomobil zarar gördü.  Önceki günde yağışlar ve şiddetli rüzgârlar sonrası güçsüz düşen bir ağaç İzmit merkez yürüyüş yolu üzerinde devrilerek parj halindeki bir araca zarar verdi.  Her iki olayda da şans eseri can kaybı ve yaralanma yaşanmazken,  vatandaşlar,    özellikle halkın yoğun olarak bulunduğu noktalardaki ağaçların kontrol edilmesi, kökü çürüyen veya güçsüzleşen ağaçlar varsa  sökülerek yerine yenilerinin ekilmesi gerektiğini ifade etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA