Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 06:28:16
Advert
 

Büyükakın'dan Ayasofya paylaşımı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Ayasofya'nın müze statüsünden çıkarılma kararı sonrası sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu
Büyükakın'dan Ayasofya paylaşımı
Advert

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Danıştay'ın Ayasofya'yı müze statüsünden çıkarmasının ardından kararname yayınladı ve Ayasofya'nın ibadete açıldığını duyurdu. Ayasofya'nın ibadete açılmasnın ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

 

"ELHAMDÜLİLLAH"

Başkan Büyükakın,Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda " Merhum Necib Fazıl Kısakürek'in  Ayasofya Hitabesi’nde dediği gibi; Bugün mü, yarın mı, bilemem!  Fakat Ayasofya açılacak!..  Danıştay 10. Dairesi, "#AyasofyaCamii'dir" dedi. Elhamdulillah.. " mesjaına yer verdi.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA