Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 18:51:17
Advert
Advert
 

Yine bir kadın cinayeti!

Kocaeli'nde geniş bir kesim tarafından tanınan Gülsüm Zeynep Önlütürk. ve annesi Melahat Önlütürk, Sakarya ili Taraklı ilçesinde bulunan bir termal tesisinde, eski kocası tarafından öldürüldü
Yine bir kadın cinayeti!
Advert

Abbas ÇAKAR - Edinilen bilgi ve iddialara göre:  Kısa bir süre önce cezaevinden çıkan İsmail Karapekmez, Kocaeli'nde  ikamet eden  ve geniş bir kesim tarafından  emlakçı eski eşi  Gülsüm Zeynep Önlütürk(40)’ün peşine düştü. Eski eşinin  Annesi Melahat Önlütürk(70). ile birlikte  Sakarya ili Taraklı İlçesinde bulunan  bir termalde olduğunu belirledikten sonra, peşlerinden termale giden Karapekmez, eski eşi ve kayınvalidesini öldürdü.  Olayı gerçekleştiren   Karapekmez, olay yerinden kaçarken,  emniyet ekipleri olayla ilgili  geniş çaplı soruşturma başlattı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA