Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 13:27:03
Advert
Advert
 

Körfez'de 5 apartman 76 kişi karantinada!

Körfez'de karantina uygulaması dalga dalga yayılıyor.
Körfez'de 5 apartman 76 kişi karantinada!
Advert

Körfez'de yayılan virüs salgınına karşı tedbirlerde sıkı sıkıya uygulanıyor. Virüsün yayılmasını önlemek amacıyla Körfez Sağlık Müdürlüğü; tedbirleri sıklaştırdı; bir çok yeri karantinaya aldı. Özellikle salgının etkili olduğu mahallelerden olan Yeniyalı Mahallesi ve Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde bir çok yer karantina altına alındı.

 

İKAZ YAZISI ASILDI

 

Yeniyalı Mahallesi Köroğlu Parkı, vatandaşlara ve çocuklara kapatıldı, bu parka giriş ve çıkışlar yasaklandı, etrafına güvenlik şeridi çekildi, karantina uygulamasının bulunduğuna dair ikaz yazısı parkın girişine asıldı. Aynı şekilde Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde de ikaz yazıları asıldı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA