Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 19:01:37
Advert
Advert
 

Gültekin: Tarih unutmasın!

Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, çoklu baronun yasalaşması sonrası ilk açıklamasında Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nu işaret etti. Candemir; “Tarih unutmasın” dedi.
Gültekin: Tarih unutmasın!
Advert

Boran KAYALAR - "Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi" dün gece Meclis'te kabul edilerek yasalaştı. Günlerdir çoklu baroya karşı sesini duyurmaya çalışan Kocaeli Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, çoklu baranın yasalaşmasıyla ilgili ilk değerlendirmesini yaptı.

 

“80 BARO KARŞIYDI”

Kocaeli Baro Başkanı Bahar Candemir Gültekin yaptı açıklamada; “80 Baronun karşı olduğu Avukatlık Kanunu değişikliği dün gece itibari ile TBMM’nde kabul edildi.Bu yasa teklifini yapanlar ile kabul oyu veren 251 milletvekili yanında en az onlar kadar emek veren birini ve bu hukuksuzlukla mücadele edenleri tarih unutmasın!”

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA