Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 13:15:39
Advert
 

Dernek başkanı koronavirüse yenildi

Koronavirüse karşı mücadele eden Kocaeli Çamlıcalılar Derneği kurucu üyesi ve başkanı Abdullah Yıldız (58) tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Dernek başkanı koronavirüse yenildi
Advert

Serkan ÜLDEŞ- Kocaeli Çamlıcalılar Derneği kurucu üyesi ve başkanı Abdullah Yıldız koronavirüs (58) teşhisi sonucu kaldırıldığı hastanede tedavi görüyordu. Uzun süredir koronavirüse karşı mücadele eden Yıldız bugün hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. İzmit'te ikamet eden Abdullah Yıldız'ın cenazesi koronavirüs sebebiyle çocukları tarafından defnedilecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA