Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 13:14:21
Advert
Advert
 

KYÖD bu yaz açılmayacak

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği’nin(KYÖD) sosyal tesisleri normalleşme sürecinde hala hizmete açılmadı. Dernek üyelerinin endişelerine cevap veren Başkan Turan; “Belediye ve MÜSİAD ile konuşup en kısa zamanda sosyal tesislerimizin tadilat çalışmalarına başlayacağız.” dedi
KYÖD bu yaz açılmayacak
Advert

Boran KAYALAR- Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği’nin(KYÖD) sosyal tesisleri pandemi sürecinde kapalı kalmıştı. 1 Haziran’dan itibaren normalleşme sürecinin başlaması ile tekrar hizmete başlaması tahmin edilen KYÖD sosyal tesislerinin yaz boyu kapalı kalacağı öğrenildi. KYÖD Başkanı Didem Turan; “Tam olarak bir tarih söyleyemesem bile sonbahar gibi lokalimiz açarız. Dernek üyelerimizin endişelenmesine gerek yok.” dedi.

 

“İZİNLERİMİZİ ALMALIYIZ”

 

KYÖD Başkanı Didem Turan yaptığı açıklamada; “Şu anda sadece dernek olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ne yazık ki sosyal tesislerimizde duvarların çatlaması gibi bazı sıkıntılarımız var. Belediye ve MÜSİAD ile konuşup en kısa zamanda sosyal tesislerimizin tadilat çalışmalarına başlayacağız. Çünkü bildiğiniz gibi mülkiyet hakkı belediyenin ve MÜSİAD ile komşuyuz. Onların izinlerini almadan böyle bir çalışma yapmamız mümkün değil. İzinlerimizi alıp sosyal tesislerimizi en kısa sürede üyelerimizin hizmetine açmak istiyoruz. Tam olarak bir tarih söyleyemesem bile sonbahar sonu ya da kış gibi lokalimiz açarız. Dernek üyelerimizin endişelenmesine gerek yok.” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA