Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 19:21:53
Advert
Advert
 

Şanlıurfalılar’da başkan değişti

Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Cebrail Aydın, görevi ikinci Başkan Ahmet Karagöz’e devretti
Şanlıurfalılar’da başkan değişti
Advert

Boran KAYALAR- Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği’nde bayrak değişimi yaşandı. Derneğin kurucu ve 2 Dönem seçilmiş Başkanı Cebrail Aydın görevini Başkan yardımcısı Ahmet Karagöz’e devretti. Yine aynı yönetimde yer alan Ahmet Kaya'da istifa ederek yerlerine yedek üyelerden Vahit kurt ile Ömer Çakmak seçildi. Dernek binasında gerçekleşen devir teslim törenine dernek üyeleri de katıldı.

 

‘DERNEĞİN EMRİNDEYİM’

 

Devir teslimde konuşan Cebrail Aydın, “Kurucusu ve artık onursal başkanı olmaktan onur duyduğum derneğimizden gördüğüm lüzum üzere görevi başkan yardımcım Ahmet Karagöz'e bugün devrediyorum. 4 yıl boyunca nasıl hizmet ettim ise bugünden itibaren de onursal başkan olarak derneğimizin emrinde olduğunu belirtmek isterim" dedi.

 

‘GELENEKLERİMİZİ YAŞATACAĞIZ’

 

Görevi devralan Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Ahmet Karagöz ise "Bizlerin bir araya gelmesine vesile olan 4 yıldır beraber çalışmaktan onur duyduğum başkanım ve kardeşim Cebrail Aydın'a çok teşekkür ediyorum. Bizler yine onursal başkanımız ile şehrimizi, gelenek ve göreneklerimizi yaşatmaya devam edeceğiz" dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA