Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 14:05:22
Advert
Advert
 

Bağırganlı’da çöplere kızdı kendini zincirledi

Bağırganlı Plajı’nda çöplerin umarsızca atılmasına tepki gösteren Dr. Mutlu Çelikkol isimli vatandaş, ilginç bir video hazırlayarak temizlik ve çevre konusunda farkındalık oluşturmak istediğini belirtti.
Bağırganlı’da çöplere kızdı kendini zincirledi
Advert

Hafta sonları Kandıra sahillerine akın eden tatilciler maalesef çevre konusunda yeteri kadar duyarlı davranmıyor. Günübirlik pikniklerini yapan tatilciler, geriye çöplerini bırakıyor. Dr. Mutlu Çelikkol isimli vatandaş esprili bir yaklaşımla kurguladığı videoda, Mehmet Utku Zenğel de spikerliğini yaptı. Çelikkol: “Bu eylem dört aşamalı sürecin üçüncü aşamasıdır; ilk aşamada uyarı levhaları astık maalesef bir karşılık bulamadık. İkinci aşamada çöpleri sosyal medyada paylaştık, ona da yeterli ilgi göremedik. Üçüncü aşama zincire bağlama aşamasıdır, şu anda onu uyguluyorum. Bu da yeterli olmazsa sahilde üzerime benzin döküp kendimi yakacağım.” dedi. Spiker Zenğel ise; “Vatandaş çıldırmış durumda, kendini yakacak. Çöplerimizi yere atmayalım” diyerek videoyu sonlandırdı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA