Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 06:12:25
Advert
Advert
 

Pirelli çalışanları antikor testi için gönüllü oldu

Pirelli Türkiye, COVID-19 araştırmaları kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan ve Kocaeli Sanayi Odası’nın iş birliği ile yürütülen antikor testi çalışmasına katıldı. İstanbul ve İzmit’te bulunan 235 Pirelli çalışanı antikor testi için gönüllü oldu.
Pirelli çalışanları antikor testi için gönüllü oldu
Advert

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisi ile yürütülen mücadele kapsamında, bugüne kadar açıklanan tedbirlere paralel ve uyumlu önlemler alan Pirelli Türkiye, toplum bağışıklığını ölçmek amacıyla Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan ve Kocaeli Sanayi Odası’nın iş birliğiyle gerçekleştirilen antikor testi uygulamasına da katıldı. Bu çerçevede antikor testi, ilgili makamlarla iş birliği içinde Pirelli Türkiye’nin İzmit ve İstanbul’daki 235 çalışanına da uygulandı.

 

Antikor testi yapılmasına gönüllü olan çalışanlardan alınan kan örnekleri sonuçları, e-nabız sisteminden görüntülenebilecek. Bu süreçte Pirelli İş Yeri Sağlık ve Güvenlik birimi, Sağlık Bakanlığı ve Kocaeli Sanayi Odası ile yakın temas içinde çalışanlara yönlendirmelerde bulundu.

 

Sağlık Bakanlığı ve Kocaeli Sanayi Odası’na teşekkürlerini sunan Pirelli Türkiye, yaşanan süreci çok yakından takip ederek çalışan sağlığı ve güvenliği için Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanacak olası yeni önlemlere paralel aksiyonlar almaya devam edeceğini bildirdi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA