Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 13:04:59
Advert
 

'Kartepe Belediyesi siyaset yapma yeri değil'

Kartepe Belediyesi’nde AK Partililerin yaptığı belediyelerin bir yıllık değerlendirme toplantısına Kartepe Belediyesi CHP Gurup Sözcüsü Hasan Bayrak’tan sert tepki geldi
'Kartepe Belediyesi siyaset yapma yeri değil'
Advert

Boran KAYALAR - AK Parti’de belediyelerin bir yıllık değerlendirme toplantıları Kartepe Belediyesi ile başladı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in bizzat başkanlık ettiği toplantıda Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman’ın 31 Mart Seçim Beyannamesi üzerinden değerlendirilmesi yapıldı. Bu toplantıyı sosyal medya üzerinden paylaşıma alan Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman’a, Kartepe Belediyesi CHP Gurup Sözcüsü Hasan Bayrak’tan sert tepki geldi. Bayrak, “Unutanlara hatırlatalım! Kartepe Belediyesi siyaset yapma yeri değil, Kartepe’ye ve Kartepeliler’e hizmet etme alanıdır” dedi.  CHP Gurup Sözcüsü Hasan Bayrak sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla birlikte şu yorumu yaptı;

 

HİÇ SIKILINMADAN 

 “Siyaset, siyasi partilerin çatısı altında yapılır. Ancak görüyoruz ki Kartepe Belediyesi siyaset yapma alanı ilan edilmiş ve hiç sıkılınmadan da sosyal medyadan bu durum afişe edilmiştir. 

 

ORTAK AKILDAN ZİYADE KENDİ AKLINI ÖNEMSİYOR 

 

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın sosyal medyadan paylaştığı resimlerle bir kez daha irkildik. Biz göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kullandığımız “Ortak akıl, birlikte yönetim” kavramlarıyla kendisine her daim el uzatsak da bize yer açmayan bu anlayış, görüyoruz ki ortak akıldan ziyade, kendi aklını önemsiyor. 

 

DİĞER PARTİLER BU TOPLANTININ NERESİNDE?

 

Buradan soruyorum o fotoğraflarda yer alanlara; “AK Parti İl Başkanı, AK Parti İlçe Başkanı ve yönetiminin belediyede gerçekleşen toplantı da işi ne? Eğer siyasi bir sunum ise bu ilçe binasında neden yapılmadı? Ama eğer kastedildiği üzere bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı ise göreve halkın oyuyla gelen Kartepe Belediyesinde de meclis üyesi olan diğer partiler bu toplantının neresinde? 

 

NEYİ DEĞERLENDİRDİNİZ?

 

Neyi değerlendirdiniz belediye binasında gerçekleşen toplantıda mesela; 1 yıldır hiç yapılmayan icraatlarınızı mı? Eski belediye başkanlarını emekli etmek için açtığınız kadroları mı? İşçiye söz verdiğiniz ama ödemediğiniz KHK’ları mı? 

 

KARTEPE BELEDİYESİ SİYASET YAPMA YERİ DEĞİL 

 

Unutanlara hatırlatalım! Kartepe Belediyesi siyaset yapma yeri değil, Kartepe’ye ve Kartepeliler’e hizmet etme alanıdır” dedi

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA