Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 07:39:15
Advert
 

Vali yardımcıları değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Kocaeli’nde görev yapmakta olan Vali Yardımcılarının görev yerleri değişti.
Vali yardımcıları değişti
Advert

Abbas ÇAKAR- Resmi gazetede yayımlanan  İçişleri Bakanlığı açıklamasında, 2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ve hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 mülki idare amirinin görev yerlerinin, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi. 

 

GİDENLER VE GELENLER

Kararname ile Kocaeli Vali Yardımcıları, Osman Abdullah Günaydın Tekirdağ Vali Yardımcılığına, Nihat Kaynar ise Manisa Vali Yardımcılığına atandı. Onlardan boşalan vali yardımcılığı görevlerine ise Erdek Kaymakamı Ekrem Çalık, Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin, Sakarya Vali Yardımcısı Abdullah Rauf Ulusoy getirildi. Ayrıca Darıca İlçesinde görev yapmakta olan Darıca Kaymakamı Ömer Karaman İzmir Aliağa Kaymakamlığına atandı. Darıca’nın yeni kaymakamı ise Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara oldu. Aynı kararname ile Kocaeli Valiliği Hukuk müşavirliğine Aytaç Akgül atandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA