Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 08:30:14
Advert
 

Ersin Emiroğlu, Sakarya Vali Yardımcısı oldu!

İzmit'in kent tarafından çok sevilen kaymakamı Ersin Emiroğlu son kararname ile Sakarya Vali Yardımcılığı görevine getirildi.
Ersin Emiroğlu, Sakarya Vali Yardımcısı oldu!
Advert

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, 2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ve hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 mülki idare amirinin görev yerlerinin, liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi.

 

EMİROĞLU, VALİ YARDIMCISI OLDU

 

İzmit'in kent tarafından çok sevilen kaymakamı Ersin Emiroğlu'nun tayini çıktı. Yaklaşık 5 yıldır İzmit Kaymakamlığı görevinde bulunan, daha sonrasında Silifke Kaymakamlığına atanan Ersin Emiroğlu son kararname ile Sakarya Vali Yardımcılığı görevine getirildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA