Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 13:05:41
Advert
Advert
 

Amatörlerin BAL zirvesi

KASKF Bölgesel Amatör Lig de mücadele eden kulüplerin Başkanları ve Amatör Süper Lig de Play-Off oynayan kulüplerin Başkanları ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi
Amatörlerin BAL zirvesi
Advert

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

İlimiz amatör spor kulüplerinden Bölgesel Amatör Lig de ilimizi temsil eden spor kulüplerinin yanı sıra Amatör Süper Lig de Play-Off oynayan kulüplerin Başkanları Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri’nin Maide Restaurant’ta düzenlediği değerlendirme toplantısına katıldı. KASKF Başkanı Murat Aydın ve Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa’nın katıldığı toplantıda amatör spor kulüplerinin yöneticileri fikirlerini paylaştı. 

 

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yapılan açıklamada “Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden kulüplerimizin Başkanları ve Süper Amatör Ligde Play-Off oynayan kulüplerimizin Başkanları ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik.  Gerçekleştirmiş olduğumuz toplantıda, Kulüp Başkanlarımızın görüş ve önerilerini alarak belirlediğimiz yol haritası konusunda bilgiler verdik” ifadelerine yer verildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA