Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 19:02:01
Advert
Advert
 

CHP’li eski yöneticiden sert eleştiri

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile partililerini sert bir şekilde eleştiren CHP İzmit İlçe eski yöneticisi Ali Kuzu "Eşinizi, dostunuzu işe koydunuz" dedi.
CHP’li eski yöneticiden sert eleştiri
Advert

CHP İzmit İlçe eski yöneticilerinden Ali Kuzu  sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada partililerini sert bir şekilde eleştirdi. "Eşinizi, dostunuzu işe koydunuz" diyerek kendisiyle arkadaşlık yapanlara şantaj yapıldığını iddia eden Ali Kuzu paylaşımında şu ifadelere yer verdi: İzmit sosyal medya “Ben ve ailem yaşamım boyunca şerefsiz hareketlere girmemişizdir. Bu siyaset denen anlayışta namert anlayışlar var. Bu işler bize uzak, biz sadece hedefe odaklanırız, yiyen varsa cevap versin bana. Diyorlar nasıl katlandın, dedim ki istifa ettim akçeli işlere girmeyecem kaçmadım bekliyorum. İlgili kişiler şikayetçi olsun yeminli ifade vericem beni de yargılayın şerefimle namusumla çok merak edenler hadi eşinizi dostunuzu işe koydunuz cevap hakkı saklı kalmasın. Benimle arkadaşlık yapanlara şantaj yaptınız savcılığa şikayet edin tehditten beni de şikayet edin savcılığa hani o yürek bu da bizim yürek gerçek demokratlar sizlere hesap soracak ...namert  ychp ...”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA