Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 06:18:34
Advert
 

AK Parti’den Vali Yavuz’a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve yönetim kurulu, ilimize yeni atanan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
AK Parti’den Vali Yavuz’a  hayırlı olsun ziyareti
Advert

YÖNETİM TAM KADRO
 

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve yönetim kurulu dün Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Ellibeş’in yanı sıra icra ve yönetim kurulu üyelerinin eksiksiz katılım sağladığı ziyaret sosyal mesafe ve maske kurallarına uygun olarak valilik toplantı salonunda yapıldı. Vali Yavuz, yönetim kurulu üyeleriyle tek tek tanışırken, Başkan Ellibeş ile yöneticilere nazik ziyareti için teşekkür etti. Başkan Ellibeş, Kocaeli’nin çok özel bir vilayet olduğunu belirterek, “Bundan önce 4 ayrı vilayette başarıyla görev yapmış olan Sayın Valimizin, Kocaeli’de de çok güzel izler bırakacağından eminiz. Kocaeli çok özel bir şehirdir” dedi.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
İZMİTLİ41
Sayın turgut ildeki yerel gazete yazarları içinde sizinb gibi tarafsız olarak gazeteci artık yok derecede genelde baktığımıda neredeyse tamamı iktidarı destekler nitelikte ancak bir gerçekte varki isterse desteklemesinler sonra başlarına ne geleceklerini çok iyi biliyorlar siz ve sizler gibi tarafsiz olanlar iyiki varsınız
Toplam 1 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA