Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 06:49:36
Advert
Advert
 

O yol trafiğe kapanacak

İzmit’te yapılacak yol çalışması sebebiyle Otogar Köprülü Kavşağı trafiğe kapatılacak.
O yol trafiğe kapanacak
Advert

Karayolları Genel Müdürlüğü Otogar Köprülü Kavşağı'nda çalışma yapacak. Yapılacak çalışma sebebiyle yol trafiğe kapatılacak. 

KULLANILACAK OLAN GÜZERGAHLAR

 Kandıra istikametinden gelerek TEM Otoyolunu kullanacak araçlar ise D-605 batı yan yol Otogar Kavşağı - Seymen Caddesi - Otogar Kavşağı-Beyaz Gül Sokak güzergahını kullanacak. TEM Otoyolu’ndan çıkarak Kandıra istikametine gidecek araçlar, K1 köprüsü güney bağlantı kolu-D605-K2 kavşagı-D605 Kandıra istikametini kullanacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA