Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 07:48:24
Advert
 

Karacan’ın katiline 19 buçuk yıl hapis

Türk sendikal hayatının en önemli değerlerinden, Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan’ın öldürülmesi davası karara çıktı
Karacan’ın katiline  19 buçuk yıl hapis
Advert

ÖLDÜRME VE YARALAMA

SAKARYA Ağır Ceza Mahkemisi’nde  karara çıkan davada yargılanan Sedat Uzunlar, Genel Başkan Abdullah Karacan’ı öldürmek suçundan 12 yıl 6 ay, 2 ayrı yaralama suçundan 3'er yıl 6 ay olmak üzere toplam 19 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Davada yargılanan 7 sendikacı ise Sedat Uzunlar’a karşı hürriyeti yoksun kılmaktan 3’er yıl 4’er ay hapis cezasına çarptırıldılar.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA