Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 18:59:37
Advert
 

LGS şampiyonu Özel Körfezim’den

Özel Körfezim Eğitim Kurumları’nın bu yılki LGS şampiyonu Nehir Ilgın Kartal ve bir boş bırakan Sadi Berk Yetkin’i basın ile buluşturdu.
LGS şampiyonu Özel Körfezim’den
Advert

Abbas ÇAKAR- LGS sınavında  geçtiğimiz  yıl iki Türkiye birincisi çıkaran ve  başarısını her yıl artıran Özel Körfezim Eğitim Kurumları, bu yıl hem tam puan yapan hem de bir boş bırakarak okul başarısına ciddi katkı sağlayan öğrencileriokulda düzenledikleri  toplantı ile  basın ile buluşturdu.  Düzenlenen toplantıya Okul kurucularından Naci Akçay, Hasan Yıldız, Özel Körfezim Eğitim Kurumları Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu İlkokul Müdürü Çiğdem Aytekin, Ortaokul Müdür Yardımcısı Aslıhan Günen, Ortaokul Müdürü Eyüp Sultan Keskin, başarılı öğrenciler Nehir Ilgın Kartal ve Sadi Berk Yetkin ile aileleri katıldı. 

 

PANDEMİYE RAĞMEN

Özel Körfezim Eğitim Kurumları Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu yaptığı konuşmada, “Burada 11’inci yılım. Burada emeği geçen okul kurucularımıza, çalışma arkadaşlarıma, velililerime ve bu başarıyı taçlandıran değerli öğrencilerime şükranlarımı iletiyorum. Geçen yıl okulumuzdan iki birinci çıkmıştı. Bu yıl bir pandemi dönemine rağmen bir şampiyon çıkardık. Nehir Ilgın kızımız soruların tamamını yapan ve birinci olan öğrencimiz. Sadi Berk Yetkin ise sadece bir boş bıraktı. Bu okul sosyal alanda da çok başarılı. Mesele sadece öğretim değil aynı zamanda eğitim” dedi.

 

 

AİLE VE ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR

Hatipoğlu’nun ardından konuşan Ortaokul Müdürü Eyüp Sultan Keskin ise “Büyük çabalarla yerine getirdiği nihai ürünleri hep beraber görüyoruz. Hep ‘bu kadar puan aldı başarılı oldu’ deriz. Bunun altyapısında çok ciddi bir çalışma var bu yüzden bu çalışmaya büyük emek veren ailelerine ve bu işin odağında olan öğrencilere çok teşekkür ediyorum. Onlardan beklentimiz çok geleceğimiz adına da onlardan çok umutluyuz” dedi.

 

 

ÖNEMLİ OLAN A LDIKLARI PUAN

LGS Şampiyonu Nehir Ilgın Kartal ise tavsiyelerde bulunarak, “Düzenli olarak çalıştım. Soru sayısına çok takılmasınlar önemli olan aldıkları puan. Verime odaklansınlar. Yapamadıkları zaman uğraşsınlar. İnanamıyorum tam puan aldığıma. Ankara Fen Lisesi’ni istiyorum. Yarış ipini hiç bırakmasınlar” dedi.  Yapılan konuşmalar sonrasında   fotoğraf çekimlerinin ardından Özel Körfezim Eğitim Kurumları Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu  basın mensuplarına okulu gezdirdi.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA