Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 10.08.2020 SAAT 01:57:32
Advert
 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden 'TÜBİTAK Fen Lisesi' açıklaması!

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğünden TÜBİTAK Fen Lisesi'yle ilgili açıklama yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden 'TÜBİTAK Fen Lisesi' açıklaması!
Advert

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Kocaeli'nin Gebze ilçesinde açılması uygun görülen TÜBİTAK Fen Lisesi'yle ilgili gerekli planlamaların devam ettiği, bu nedenle "2020 Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzunda" yer verilmediği bildirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Gebze ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından TÜBİTAK Fen Lisesi açılmasının uygun görüldüğü kaydedildi. 

 

Fen Lisesi hizmet binası, öğrenci yurdu yapımıyla ilgili gerekli planlamaların yapılmakta olduğu ifade edilen açıklamada, "Bu nedenle '2020 Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzunda' yer verilmemiş olup herhangi bir öğrenci mağduriyeti de söz konusu değildir." değerlendirmesinde bulunuldu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA