Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 10.08.2020 SAAT 02:40:27
Advert
 

Muharrem ve Bilge dünyaevine girdi

Özgür Kocaeli Gazetesi muhabirlerinden Muharrem Şenol hayatını Bilge Murat ile birleştirdi. Hisareyn Gölbaşı Restaurant’ta gerçekleşen düğün töreninde genç çifti yakınları ve arkadaşları yalnız bırakmadı
Muharrem ve Bilge dünyaevine girdi
Advert

 

Erol KAÇMAZ - GÖLCÜKLÜ İlknur ile Hüsnü Şenol’un oğlu Özgür Kocaeli Gazetesi muhabirlerinden Muharrem Şenol hayatını Gönül ile Dursun Murat çiftinin biricik güzel kızı Bilge Murat ile birleştirdi. Genç çifti bu mutlu gününde akrabaları, dost ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Gölcük Hisareyn Gölbaşı Restaurant’ta gerçekleşen düğün töreninde ilk dansı yapan genç çift yakınlarından bol bol alkış aldı.

 

MUTLULUKLAR

Gazeteci meslektaşlarının yalnız bırakmadığı Muharrem ile Bilge Şenol çifti ilk dansın ardından takı yağmuruna tutuldu. Genç çift pasta kesiminin ardından müzik eşliğinde pistte dostlarıyla birlikte geç saatlere kadar eğlendiler. Bu birlikteliğin ardından Murat ile Şenol aileleri dünür oldular.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA