Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 10.08.2020 SAAT 02:34:52
Advert
 

İzmit sokaklarında, yabani ot temizliği sürüyor

Yaz dönemiyle birlikte uzamaya başlayan ot ve dikenlerin temizlik çalışmalarını tüm mahallelerde aksatmadan sürdüren İzmit Belediyesi ekipleri, son olarak Tavşantepe ve Alikahya Fatih mahallelerindeki yabani ot ve dikenlere yönelik temizlik çalışması gerçekleştirdi
İzmit sokaklarında, yabani ot temizliği sürüyor
Advert
İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kaldırımlarda, yol kenarlarında ve boş arazilerde uzayan yabani ot ve dikenlerin temizliğini aksatmadan sürdürüyor. Halkın sağlığını her zaman ön planda tutan İzmit Belediyesi, vatandaşların sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için kaldırımları, yol kenarlarını ve boş arazileri sürekli temiz tutuyor.
 
 
 
 
YABANİ OT VE DİKENLER TEMİZLENDİ
 
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda son olarak Tavşantepe Mahallesi ve Alikahya Fatih Mahallesi’nde vatandaşların sık kullandıkları alanlarda yabani ot mesaisi yaptı. Ekipler, sokaklar ve boş arazileri karış karış gezerek uzayan yabani ot ve dikenleri temizledi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, temiz ve sağlıklı bir çevre için çalışmaların ihtiyaç duyulan her mahallede devam edeceğini aktardı.
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA