Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 20:03:28
Advert
 

İzmit’te teleferik projesi görüşülecek

İzmit Belediye Ağustos ayı meclis toplantısında İzmit’i ilgilendiren teleferik projesi konuşulacak.
İzmit’te teleferik projesi görüşülecek
Advert

Serkan ÜLDEŞ- İzmit Belediye Ağustos ayı meclis toplantısı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığından 06 Ağustos Perşembe günü saat 15.00’da belediye meclis salonunda yapılacak. 20 gündem maddesinin görüşüleceği mecliste, İzmit’i ilgilendiren teleferik projesi konuşulacak.

 

BAŞKANA YETKİ VERİLECEK

Yoklama ile başlayacak meclis toplantısı, Temmuz ayı meclis toplantısının tutanak özeti okunacak. Meclis gündeminde kadınları için önem arz eden İzmit Çınar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ile İzmit Belediyesinin ortak çalışmalar yapabilmesi ve bu konuda işbirliği protokolü hazırlanması için Belediye Başkanına yetki verilmesi teklifi  görüşülerek karara bağlanacak. 

 

MAHALLENİN İSMİ DEĞİŞECEK

Meclis gündeminin bir diğer önemli konusu ise İzmit Gülbahçe Kadriye Mahallesi’nin isim değişikliği konusu olacak.  Mahalle isim değişikliği teklifi ile ilgili Kırsal Hizmetler ve İsimlendirme Komisyonu tarihli raporu görüşülecek eğer karara bağlanırsa mahallenin ismi sadece Gülbahçe Mahallesi olarak değiştirilecek.

 

TELEFERİK PROJESİ GÖRÜŞÜLECEK

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in Temmuz ayında söz vererek İzmit merkezinde bir teleferik hattının planlanması ile ilgili Plan Bütçe Komisyonu ile İmar Komisyonu’nun raporu görüşülecek. Eğer komisyondan olumlu bir karar çıkarsa İzmit'te teleferik yapımına başlanacak.  

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA