Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 10.08.2020 SAAT 02:57:31
Advert
 

Ellibeş’den uyarılı Kurban Bayramı mesajı

Ellibeş’den uyarılı Kurban Bayramı mesajı
Advert

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kurban Bayramı dolayısıyla verdiği mesajında millet olarak iyi günde de, kötü günde de birlik olabilme, kenetlenebilme kabiliyeti sayesinde binlerce yıldır ayakta kalmayı başardıklarını, bunun en son örneğini pandemi sürecinde dünyada gösterdiklerini dile getirdi. Ellibeş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 

AYASOFYA HEYECANI

“Bu bayram içimizi sevinçle kaplayan bir gelişmenin heyecanını da yaşıyoruz. Fatih Sultan Mehmet Han’ın emaneti, fethin sembolü Ayasofya Camii’nin 86 yıl sonra yeniden ibadete açılmasıyla bu bayramı daha farklı duygularla yaşıyoruz. Ayasofya’nın yeniden ibadete açılmasından sonra özgürlüğümüzün sembolleri olan ezanımıza ve bayrağımıza yönelik saldırıları görüyoruz. Türk bayrağının yakılması, Müslümanlara hakaret edilmesi, aslında Türkiye düşmanlarının içindeki kin ve öfkeyi dışa vurmak için birer bahane olmuştur.

 

UYARILARDA BULUNDU!

Millet olarak bu tür saldırılara karşı tarih boyunca nasıl karşılık verdiysek aynı azim, kararlılık ve dirayetle karşılık vereceğiz. Bu vesileyle zulüm altındaki tüm mazlumların kurtuluşu için Allah’a dua ediyorum. Koronavirüs salgını boyunca büyük bir mücadele örneği gösteren sağlık çalışanlarımızın emeklerinin boşa gitmemesi adına bu bayram da maske, mesafe ve temizlik kurallarını ihmal etmeden bayramlaşmalarımızı sürdürelim. Bayramınızı tebrik ediyorum.”

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA