Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 10.08.2020 SAAT 02:22:34
Advert
 

Spor, iş ve siyaset dünyası bu nikahta bir araya geldi

İlimizin tanınmış simalarından, fanatik Kocaelisporlu yönetmen Onur Ünlü ve Orkun Ünlü’nün akrabası, spor yazarı Mustafa Çeliksoydan hayatını Hataylı Arapça öğretmeni Betül Hanım ile birleştirdi. Düğüne spor, siyaset ve iş dünyası akın etti.
Spor, iş ve siyaset dünyası bu nikahta bir araya geldi
Advert

NİKAHI YASİN ÖZLÜ KIYDI

Elçin – Sedat (Merhum) Çeliksoydan’ın yakışıklı oğulları Mustafa Çeliksoydan ile Güler – Hüseyin Küçük’ün dünyalar güzeli kızları Betül Hanım evliler kervanına adlarını yazdırdı. Onur ve Orkun Ünlü’nün damada, Ahmet Mustafa Küçük’ün geline şahitliği yaptığı nikah Başiskele’de yer alan Tetri Şavi Kır Düğün Salonu’ndaki gerçekleşti. Çiftin nikahını Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü kıyarken, gelin ve damat düğün alanına alkışlarla giriş yaptı.

 

 

YOĞUN İLGİ

Cemiyete ünlü yönetmen Onur Ünlü’nün ve sanatçı arkadaşı Hazar Ergüçlü, Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Daire Başkanı Erdal Çetinkaya, Serik Belediyespor Teknik Direktörü Engin Korukır, Korukır’ın yardımcısı Nihat Köksal, Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, Kocaeli Devlet Hastanesi Emekli Müdür Yardımcısı Ahmet Övüç, eşi Dilek Övüç, Türkiye Karadenizliler Konfederasyon Başkanı Ali Aydın, İyi Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, Kocaeli Müteahhitler Odası Başkanı Faruk Mamik, Kocaelispor Eski Teknik ve Mali Asbaşkanı İlyas Çakır, çok geniş bir kesim tarafından sevilen ve sayılan iş insanı, Arzum Pastaneleri sahibi Selamet Uzun, Kocaelispor’un yöneticilerinden Haşmet Uçar, TV41 Spor Müdürü Selim Eryılmaz, Şirinspor Teknik Direktörü Ufuk Öğütveren, son olarak Maşukiyespor’u çalıştıran Gökhan Top, Kocaeli Uluslar Arası Öğrenci Derneği Başkanı Fatih Karaçoban, Özgür Kocaeli Gazetesi Editörü ve Spor Muhabiri Emre Kurtbay, Çağdaş Kocaeli Gazetesi Editörü ve Spor Muhabiri Umut Karagöz, Spor Muhabiri Ali Köksal, eşi Fatma Köksal, çok sayıda iş insanı, çiftin akrabaları ve sevenleri katıldı.

 

 

BALAYI ÇANAKKALE’DE

Betül ve Mustafa, Atatürk’ün en sevdiği şarkılar arasında yer alan Fikrimin İnce Gülü eseri ile danslarını ederken, gelin ve damada takı takmak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu. Genç iş insanı Mustafa Çeliksoydan ile Arapça öğretmeni olan Betül Çeliksoydan kendilerini mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm eş, dost ve akrabalarına teşekkür ederken balayı için Çanakkale’yi tercih ettiler.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA