Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 10:38:44
Advert
Advert
 

Sevenleri, Emiroğlu'nu karşıladı

Kaymakamlar kararnamesi ile Mersin Silifke kaymakamlığından Sakarya Vali yardımcılığına atanan Ersin Emiroğlu'nu ilimizden bir grup karşıladı
Sevenleri, Emiroğlu'nu karşıladı
Advert

Boran KAYALAR - İzmit Hatipköy Mahalle Muhtarı Habibe Demiroğlu Aksoy, Vali Emiroglu'nu karşılaşmalarının ardından konuşarak "Kocaeli sevdalısı İzmit'in kalbinde önemli bir yere sahip olan üslubu, saygısı, mütevaziliği her daim ön planda olan kıymetli insan Sakarya Vali Yardımcımız  Ersin Emiroğlu'nu Cedit Mahalle Muhtarı Nabi Keskin, güzel insan Nurşah Yaşar, basın camiasından değerli kardeşimiz Yılmaz Karabıyık, canım kardeşlerim  Melike Aydoğdu, Selçuk Aydoğdu, biricik eşim Tufan Aksoy ve oğlum Ahmet Asım Aksoy ile karşıladık. Evinize ilimize hoş geldiniz sefalar getirdiniz sayın Valim. Mevla’m yolunuzu her daim açık eylesin. Mekanın sahibi geri döndü" dedi. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA