Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 19:43:16
Advert
 

Korona tedbirlerine uymayan 211 kişi ceza yedi

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Koronavirüs tedbirlerine istinaden yapılan uygulamada, tedbirleri hiçe sayan toplam 211 kişiye idari para cezası verilirken, çeşitli suçlardan aranan 36 kişi yakalandı.
Korona tedbirlerine uymayan 211 kişi ceza yedi
Advert
Abbas ÇAKAR- Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla,  alınan tedbirlere uyulması amacıyla gerçekleştirilen denetimler aralıksız olarak devam ediyor. Bu kapsamda Bayramın son gününde Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen denetimlerde 598 iş yeri denetlendi. 13 bin 465 kişiye ise kimlik sorgulaması yapıldı. Yapılan denetimlerde,karantina ihlali yapan 2,Sosyal mesafe kuralına uymayan 17,Maske takmayan192  kişi olmak üzere  toplam 211 kişiye idari para cezası uygulandı. Ayrıca yapılan kimlik kontrollerinde çeşitli suçlardan aranan 36 kişi yakalandı.
 
 
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA