Advert Advert
Advert Advert
TARİH 01.10.2020 SAAT 04:20:30
Advert
 

İlker Kazan, belediyeyi çalıştırıyor

MHP İzmit Belediye Meclis üyesi İlker Kazan’ın açıklamasının ardından İzmit Belediyesi yetkilileri harekete geçerek Akpınar mahallesinde bulunan gençlik merkezine Türk bayrağı astı.
İlker Kazan, belediyeyi çalıştırıyor
Advert

MHP İzmit Belediye Meclis üyesi İlker Kazan, Akpınar mahallesinde bulunan gençlik merkezinde Türk bayrağının direkte çekili olmadığını görünce “Akpınar Muz cumhuriyeti mi?” diyerek tepki göstermişti. 

 

 

BELEDİYE HAREKETE GEÇTİ
 

MHP İzmit Belediye Meclis üyesi İlker Kazan’ın  açıklamasının ardından harekete geçen İzmit Belediyesi, gençlik merkezinde bulunan Türk Bayrağını yeniledi ve direğe astı. 

 

 

İZMİT’İN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Bayrak asılmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden MHP İzmit Belediye Meclis üyesi İlker Kazan, “Biz İzmit’in her noktasında olacağız. Vatandaşımız sesi, gözü olmaya devam edeceğiz. MHP olarak İzmit’in, İzmitlilerin sesi olacağız. Gündeme getirdiğimiz gençlik merkezinde bayrak olmamasını açıklamamız ardından gereken çalışmayı yapan İzmit Belediyesi yetkililerine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7778 TL 7.7468 TL
Euro
EURO
9.1135 TL 9.0771 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA