Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 00:45:36
Advert
 

O otobüs hatlarını kullananlar dikkat!

İSU ekipleri tarafından İzmit'in merkezinde başlatılan alt yapı çalışması sebebiyle bazı otobüs hatlarının güzergahlarının değiştirildiği duyuruldu.
O otobüs hatlarını kullananlar dikkat!
Advert

İSU ekipleri tarafından İzmit'in merkezinde başlatılan altyapı çalışması nedeniyle Kolordu - Yeni Turan - Acısı güzergahı kapatılacağından dolayıbölgeyi kullanan 57 ve 59 nolu otobüs hatları için geçici güzergah oluşturuldu. Bu iki hattın araçları İzmit şehir merkezine gidişte Sadettin Yalım Cd. - Övül Tezişler Cd. - Orduevi - Seka Tüneli üstünden dönerek, Seka Camii - Tren Garı - Merkez Bankası - Kuzey Yan yol geçici güzergahını kullanacaklar.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA