Advert Advert
Advert Advert
TARİH 01.10.2020 SAAT 05:10:57
Advert
 

O ilçe başkanı da projeye dahil oldu

O ilçe başkanı da projeye dahil oldu
Advert

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından tarımsal kalkınmanın sağlanması amacıyla geliştirilen ve Kandıra ekonomisine 5 yılda 28 milyon lira katkı sağlayacak ​ “Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Üretim Teşvik” projesi için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, geçen gün imzaları atmıştı. Bugün ise AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, projeye destek olduğunu açıkladı.

 

 

BİRLİKTE ÜRETİM YAPACAĞIZ

Ölmez yaptığı açıklamada; “Kocaeli Büyükşehir belediyemizin tıbbi aromatik bitki projesinde bizde bir çiftçi olarak yerimizi alıp kandıralı çiftçilerimizi teşvik etmek için birlikte üretim yapacağız.  Ücretsiz toprak analiz raporumuzu ziraat odası mühendisi Erdoğan Tekinalp kardeşimizden aldık” ifadelerine yer verdi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7778 TL 7.7468 TL
Euro
EURO
9.1135 TL 9.0771 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA