Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 00:05:39
Advert
 

Tedbire uymayanlara ceza yağdı!

Koronavirsü salgınının yayılmasını önlemek için bayram itibarı ile her gün yapılan denetimlere bayram sonrasında devam ediyor
Tedbire uymayanlara ceza yağdı!
Advert

Abbas ÇAKAR - Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, alınan tedbirlere uyulması amacıyla  periyodik olarak her hafta değişik günlerde yapılan denetimler, bayram itibarı ile her gün yapılmaya başladı. Bayram sonrası ilk gün yapılan il geneli uygulamada 754 iş yeri denetlendi. Ayrıca 11 bin 204 şahıs sorgulandı. Gerçekleştirilen denetimlerde karantina ihlali yapan 4, Sosyal mesafe kuralına uymayan 2 iş yerine, sosyal mesafe kuralına uymayan 30 ve  maske takmadığı için 104 kişi olmak üzere toplam 134 kişi ve 6 iş yerine idari para cezası uygulandı.İdari işlemler haricinde yapılan sorgulamalar da  çeşitli suçlardan aranan 30 kişi yakalandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA