Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 00:35:35
Advert
 

Tatilcilerden geriye çöpler kaldı

Bayram tatilini geçirmek için Kandıra sahillerine gelen tatilcilerden geriye çöpler kaldı
Tatilcilerden geriye çöpler kaldı
Advert

Hakan ZEREY- Kurban Bayramı tatilinin ardından tatilciler, Kandıra'ya bağlı Kerpe ve Cebeci'den geri dönmeye başladı. Bayram tatili boyunca konakladıkları yerleri boşaltan tatilcilerden geriye ise çöpler kaldı.

 

ÇEVRE KİRLİLİĞİ OLUŞTURDU

Yol kenarlarından, kamp alanlarına ve hatta sahillere kadar birçok faklı yerlerde bırakılan ve çöp kutularına atılmayan poşet, karton, yiyecek ve içecek artıkları, maske gibi çok farklı çöp çevre kirliliği oluşturdu.  Manzarayı gören duyarlı vatandaşlar ise duruma isyan etti.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA