Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 01:25:05
Advert
 

'Açmaya cesaret edemiyoruz'

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Pandemi sürecinde kapanan çorba çeşmelerini faaliyete açmaya cesaret edemediklerini söyledi.
'Açmaya cesaret edemiyoruz'
Advert

 

“Çorba çeşmesini açmaya cesaret edemiyoruz”

Boran KAYALAR - İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, göreve geldiğinde çorba çeşmesi projesini  kaldırmamıştı. Ancak Mart ayında yaşanan koronavirüs süreci sonrasında çorba çeşmelerinin faaliyet durduruldu. Haziran ayında başlayan normalleşme süreci sonrasında çorba çeşmeleri halen daha açılmadı. Konu hakkında açıklama yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Kaymakamlıkla bu konuyu görüşüyoruz. Ancak biliyorsunuz düğünlerde bile yemek yasaklandı. Sadece su ve içecek ikram ediliyor. Bizde çorba çeşmesini açmaya cesaret edemiyoruz.  Bir süre daha böyle gidebilir” dedi

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA