Advert Advert
Advert Advert
TARİH 01.10.2020 SAAT 04:15:16
Advert
 

Bölgemizde 582 kişi koronadan hayatını kaybetti

Sağlık Bakanlığı, Kocaeli’nin de bulunduğu Doğu Marmara bölgesinde şimdiye kadar 582 kişinin koronavirüsten yaşamını yitirdiğini açıkladı.
Bölgemizde 582 kişi koronadan hayatını kaybetti
Advert

Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı 27 Temmuz - 3 Ağustos tarihleri arasındaki yeni rapora göre Kocaeli’nin de bulunduğu Doğu Marmara bölgesinde toplam vaka sayısı 24 bin 588’e yükseldi. Bölgemizde bir gün öncesine göre vaka sayısı 15 kişi azaldı. 3 Ağustos verilerine göre bölgemizde 38 kişinin hastaneye yatırıldığı, 35 kişinin ise taburcu edildiği belirtildi. Bölgemizde son bir haftada 466 yeni vaka tespit edilirken, bir önceki haftaya göre vaka sayısında yüzde 8.3’lük bir azalma oldu. Doğu Marmara bölgesinde şimdiye kadar 582 kişinin koronavirüsten yaşamını yitirdiği açıklandı.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7778 TL 7.7468 TL
Euro
EURO
9.1135 TL 9.0771 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA