Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 01:16:03
Advert
 

Başhekim Güneş'ten korkutan uyarı

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin başhekimi Mustafa Güneş, şakası olmayan corona virüsle ilgili dikkatsiz davrananları bu kez sert bir dille uyardı.
Başhekim Güneş'ten korkutan uyarı
Advert

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin başhekimi Mustafa Güneş,, bu işin şakası olmadığının altını çizdi. Sosyal paylaşım sitesi üzerinden çeşitli uyarılarda bulunan Güneş, "Sağlık personeli yani tüm hastane personeli gerçekten artık çok yoruldu. Koronavirus bile bulaştan yorgun düştü. Ama insanımız uyarılmaktan, dikkatsizlikten, uyarıları dikkate almamaktan  yorulmadı. Bulaştırmak ve bulaşmak için son gaz gayrette. Sahiller, plajlar, sokaklar, pazarlar Koronavirus üssü gibi. Kurallara uymazsak, böyle devam edersek kötü günler bizi bekliyor. Çocuklarımızın eğitim engelinin sebebi biz olacağız. Hayata veda edecek her sağlık çalışanının, vatandaşımızın sebebi biz olacağız"  ifadelerine yer verdi. 

 
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA