Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 00:22:19
Advert
 

Hüseyin Erol'dan Büyükakın'a ziyaret

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.
Hüseyin Erol'dan Büyükakın'a ziyaret
Advert

Dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid-19 salgın dönemi sebebiyle gecikmeli olarak bir araya gelindiğini belirten İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a, 27 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirdikleri İzmit Kent Konseyi Genel Kurulu ve konseyin oluşumu hakkında bilgi sundu. İlk korona vakasının görüldüğü Mart ayına kadar 4 meclis ve 16 çalışma grubu kurduklarını ve 3 ay boyunca aktif bir şekilde çalıştıklarını aktaran Hüseyin Erol, pandemi sürecinde de çalışmalarını, sağlık alanındaki sosyal farkındalık projelerine kaydırdıklarını, Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerine erzak yardımında bulunduklarını belirtti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi. Buluşmada, Kocaeli, İzmit ve diğer ilçelerindeki çevresel ve sosyal sorunlar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Görüşmenin sonunda İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a, göstermiş olduğu ev sahipliği için teşekkür ederek, İzmit Kent Konseyi flamasını takdim etti. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA