Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 20:52:21
Advert
 

Ünlü; Tek listeye ikna edeceğiz

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Ağustos ayı içerisinde gerçekleşen olan kongreler için başka adaylar çıksa bile onları tek liste için ikna edeceklerini söyledi.
Ünlü; Tek listeye ikna edeceğiz
Advert

Boran KAYALAR- MHP’de kongre takvimi yaklaştıkça heyecan giderek artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta kongre takvimini açıklayan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, mevcut ilçe başkanlarının yeniden aday olacağını başka aday olmak isteyenlerin var ise bu kişilerin teşkilatı ikna etmek zorunda olduğunu söylemişti.  Yaklaşan kongre süreci ile ilgili konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Şu ana kadar bize mevcut adaylar dışında başvuran bir aday olmadı. Olsa bile kendilerini ikna edip kongrelerimizi hem il kongremizi hem de ilçe kongrelerimizi tek liste ile yapmak istiyoruz. Genel merkezinde isteği bu yöndedir.” dedi. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA