Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 19:35:46
Advert
 

MHP’de ilçe başkanları genelge için toplanıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli teşkilatlarında ilçe kongreleri heyecanı yaşanıyor. MHP Genel Merkezinden kongreler öncesi yayınlanan ilk genelgede üç ay önce partiye üye olan her MHP’linin göreve aday olabileceği açıklanmıştı. Bugün ise MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, tüm ilçe başkanlarının acil olarak toplanmasını istedi.
MHP’de ilçe başkanları genelge için toplanıyor
Advert

 

Serkan ÜLDEŞ- MHP’de kongre takvimi yaklaştıkça heyecan giderek artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta kongre takvimini açıklayan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, mevcut ilçe başkanlarının yeniden aday olacağını başka aday olmak isteyenlerin var ise bu kişilerin teşkilatı ikna etmek zorunda olduğunu söylemişti.  Ünlü, “İl kongremizi hem de ilçe kongrelerimizi tek liste ile yapmak istiyoruz. Genel merkezinde isteği bu yöndedir” ifadelerine yer vermişti.

 

 

TEK LİSTE OLACAK

Ünlü bugün MHP ilçe başkanları çağırdı. Saat 16.00’da acil olarak bir araya gelecek olan ilçe başkanları ve İl Başkanı Aydın Ünlü, genel merkezde gelen yeni bir genelge hakkında görüşeceği tahmin ediliyor.  MHP genel merkezden gelen genelge göre hem il kongreleri hem ilçe kongreleri tek liste olarak yapılması hedefleniyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA