Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 25.09.2020 SAAT 19:29:02
Advert
 

MHP teşkilatları seçime hazır

MHP Kocaeli Teşkilatı bu ay içerisinde gerçekleşecek il ve ilçe kongreleri için il başkanlığında bir araya geldi
MHP teşkilatları seçime hazır
Advert

Boran KAYALAR - MHP Kocaeli Teşkilatı bu ay içerisinde başlayacak olan kongreler için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda Çarşamba günü(dün) il başkanlığında MHP İl başkanı Aydın Ünlü, MYK Üyesi Erkan Azeri, MHP İl Başkan Divanı ve 12 ilçe Başkanının katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. Toplantı sonrasında MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yazılı bir açıklama gerçekleştirdi.

 

“MHP BEDELLER ÖDEMİŞTİR”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “MHP millî vicdana sinmiş, adeta toplumsal vicdanın ve varlık bilincinin sesi olmuştur. Temsil ettiği ülkücü hareket milletimizin varlık iradesinin ete kemiğe bürünmüş hali olarak tecessüm etmiştir. Ancak MHP, siyaset platformunda ulaştığı itibar ve seviyeye büyük bedeller ödeyerek gelmiştir. MHP'nin politik serüveni ayni zamanda Türkiye'nin demokratikleşme ve milli devletin olgunlaşma süreciyle de paralellik arz etmektedir. Milli bilincin toplumun en geniş kesimlerine yayılması hususunda MHP’nin ve saygıdeğer Lideri Devlet Bahçeli’nin büyük katkılarda bulunduğu, inkâr edilemez gerçektir.

 

“DEMOKRASİ BAYRAMI”

9 Ağustos 2020 tarihinde başlayacak olan il ve ilçe kongrelerimiz bu şuurla gerçekleştirilecektir. Kongreler süreci dolayısıyla MHP'nin Türk siyasi hayatında bugün oynadığı etkin, sorumlu ve yapıcı rolden rahatsız olan çevrelerle siyasi rakiplerimizden gelebilecek tahriklere kapılmaması, kongreler sırasında da hiçbir taşkınlığa meydan ve izin verilmemesi önem taşımaktadır. Teşkilatlarımız; ülkemizin yüksek çıkarları bağlamında MHP'nin üstlendiği işlev ve Cumhur lttifakı’nın kucaklayıcı dinamiklerini dikkate alarak kongrelerimizin suhulet içinde, demokrasi bayramı ve dayanışma havasında geçmesi için ellerinden geleni yapacaklardır.”  dedi

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA