Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 21:35:31
Advert
 

Aranan 22 kişi yakalandı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, aranan şahısların yakalanması amacıyla sabah saatlerinde il genelinde eş zamanlı uygulama gerçekleştirildi. Düzenlenen operasyoında çeşitli suçlardan aranan 22 kişi yakalandı.
Aranan 22 kişi  yakalandı
Advert

Abbas ÇAKAR- Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü çeşitli suçlardan haklarında hapis cezası ile birlikte yakalama kararı bulunan aranan şahısların yakalanması amacıyla ile genelinde çeşitli adreslere operasyon düzenledi. Operasyona 75 ayr ekipte 269 personel katıldı.  Gereçkelştiriklen uygulamada Hırsızlık ve dolandırıcılık suçları ağırlıklı olmak üzere, çocuğun cinsel istismarı, görevi yaptırmamak için direnme, resmî belgede sahtekârlık ve uyuşturucu madde ticareti yapmak gibi suçlardan aranan ve haklarında 1 ila 5 yıl ağır hapis ezası bulunan toplam 22 aranan şahıs yakalandı. Gözaltına alınan şüphelileri emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecekleri öğrenildi

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA