Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 18:20:37
Advert
 

İlçe sağlık müdürü uyardı: hapis var!

Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ulaş Doğan herkesi uyardı: “Karantina kurallarına uymayan koronavirüs hastaları ve temaslıları, GBT sorgulaması ile kolluk kuvvetli tarafından idari para cezasına çarptırılacak”
İlçe sağlık müdürü  uyardı: hapis var!
Advert

Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ulaş Doğan önemli bir açıklama yaptı: “Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs vakalarının ardından pozitif temaslı vatandaşlarımıza ve temaslılarına müdürlüğümüz ekiplerince filyasyon uygulaması yapılarak 14 gün kuralına uymaları konusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Talimatlara uymayanlara 2 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle suç duyurusunda bulunulmakta, idari para cezası uygulanmakta, belirlenecek yerde karantinaya alınmayı da kabul etmiş olmaktadır.

 

 

14 GÜN ÇOK ÖNEMLİ

Toplumunun sağlığı için evlerinde izole olması gereken vatandaşlarımızın, karantina kuralına uymayıp dışarıya çıkması sonucunda kolluk kuvvetlerinin yapacağı GBT ile para ve idari ceza uygulanacağı unutulmamalıdır. Covid-19 pozitif ve temaslı vatandaşlarımızın kendilerinin ve halkımızın sağlığı için 14 kurala uyması büyük önem arz etmektedir.”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA